Do najpopularniejszych prezentów na parapetówkę zalicza się kieliszki, akcesoria kuchenne oraz wazony i inne elementy ozdobne. Często zdarza się jednak, że na ten sam pomysł wpadają też inne osoby lub właściciele nowego mieszkania mają już tego typu przedmioty w swoim domu. Aby uniknąć tego typu sytuacji, można zdecydować się na zakup niepowtarzalnego prezentu, który będzie praktyczny, a jednocześnie ozdobi nowe wnętrze znajomych czy bliskich. Takim produktem jest ścienna Skarbonka Roku. Dlaczego to dobry pomysł na prezent?

Czy dekoracyjna skarbonka to dobry pomysł na prezent do domu?

Skarbonka Roku to produkt, który będzie pasował do wnętrz urządzonych w różnym stylu. Można podarować ją zarówno fanom nowoczesnych pomieszczeń, jak i klasycznej elegancji. Ta ścienna skarbonka pozwala na odłożenie kwoty 1830 złotych na wybrany cel. Dzięki temu obdarowana osoba może oszczędzić pieniądze np. na urządzenie nowego mieszkania lub domu. Pomoże mu w tym blokada przed wyjmowaniem monet, ponieważ wszystkie pieniądze wypadną ze skarbonki dopiero po uzbieraniu całej kwoty. Tego typu prezent na parapetówkę na pewno ucieszy bliską osobę.

Dlaczego warto kupić Skarbonkę Roku?

Jest to produkt wyjątkowy i jedyny taki na rynku, ponieważ został opatentowany przez jego twórców. Każda skarbonka wykonana jest z ręcznie składanych elementów pochodzących od polskich dostawców. Można zdecydować się na skarbonkę z napisem „Na nowym dom” bądź na personalizowany produkt, np. z pamiątkową fotografią z obdarowanym. W ofercie jest też szeroki wybór produktów z grafikami i zdjęciami, które pasują do różnych wnętrz, np. z motywem natury, podróży oraz przedstawiających krajobrazy lub ozdobne kwiaty, a także przedstawiające znane z popkultury postacie. Można też zdecydować się na ścienną skarbonkę z kalendarzem, dzięki czemu będzie pełniła jednocześnie aż trzy funkcje.