O nas | Skarbonka Roku

Skarbonka Roku

Jesteśmy pomysłodawcą i producentem skarbonek na pięciozłotówki. Nasza firma postanowiła stworzyć i wyprodukować coś oryginalnego, nowego, czego nie można znaleźć wszędzie. Chcieliśmy stworzyć coś co idealnie nada się na prezent dla każdego i zarazem przyczyni się do spełnienia czyjegoś marzenia i realizacji celu. Da możliwość odłożenia pieniędzy, by w końcu mieć to, co to sobie zamarzyliśmy. Produkujemy opatentowane przez nas skarbonki, które otworzą się dopiero po ich zapełnieniu! Wrzucaj 5zł i zapełniaj swoją skarbonkę . Gdy zapełni się cała, wysypie się z niej 1830zł, które możesz przeznaczyć na swój wymarzony zakup, wyjazd, na co tylko masz ochotę.

Nasza firma postanowiła zapewnić swoim klientom spokojne odkładanie i oszczędzanie na spełnienie swojego marzenia. Jak wiadomo w większości przypadków, by do tego dojść, potrzebujemy na niego środków i tu właśnie pojawiamy się my ze swoim produktem. Każde kolejne 5 zł przybliża nas do celu i do odebrania swoich oszczędności.

Jak to działa?
skarbonka-monstera

Skarbonka na każdą okazję

Czym jest skarbonka roku

Rozwój i jakość

Mimo, że jesteśmy młoda firmą i na rynku funkcjonujemy od niedawna, to z każdym dniem staramy się udoskonalać i poprawiać wszystko, co jest potrzebne, by nasza firma działała jak najlepiej dla naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, by nasze zamówienia były dla Was realizowane jak najszybciej. Staramy się, by nasza skarbonka trafiła do Was już następnego dnia od chwili zakupu.
Istnieje u nas możliwość wymiany tła naszej skarbonki gdy zostanie już zapełniona lub po prostu dojdziecie do wniosku, że wypadało by odświeżyć jej wygląd. W tym wypadku również służymy pomocą. Doradzimy, pomożemy, pokierujemy Was zarówno przez zakup nowego tła jak i przez sam proces odkręcenia kilku śrubek i zamontowania nowego plakatu. Nic prostszego, wystarczą dobre chęci.

Co wyróżnia nasz produkt?

Nasze skarbonki są składane ręcznie, co nadaje im na pewno niepowtarzalnej wartości. Jest to produkt innowacyjny i opatentowany, sprawia to że jesteśmy jedynym producentem tego typu skarbonek. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań by każdy produkt działał bez zarzutu i wszystkie jego elementy funkcjonowały jak należy. Sprawia to, że gdy już zapełnicie swoją skarbonkę, będziecie mogli cieszyć się swoimi pieniędzmi, ponieważ każdy pojedynczy element zadziała doskonale. Jest to Polski produkt, wykonany z elementów wyłącznie od polskich dostawców.

Na pewno jednym z atutów naszej skarbonki jest czas jej realizacji. Gdy dokonasz zakupu na naszej stronie dokładamy wszelkich starań, by nasz produkt został do Was wysłany jeszcze tego samego dnia. Takie rozwiązanie daje pewność, że możecie dokonać zakupu w „ostatniej” chwili i być pewni, że prezent który chcielibyście komuś wręczyć dotrze na czas.

skarbonka-produkcja-o-nas

Nasza skarbonka to prezent dla każdego

W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie. Podzieliliśmy kategorie produktów tak, by każdy od razu mógł wyszukać coś konkretnie dla siebie. Wśród licznych kategorii jest wiele najpopularniejszych jak – prezenty dla Niej, prezenty dla niego, a także bardzo popularne nasze kalendarze.
Jeśli nie zdecydujecie się na coś konkretnie, zawsze istnieje możliwość personalizacji i zrobienia produktu specjalnie na zamówienie. Możecie zrobić własne tło lub dodatkowo jeszcze spersonalizowany napis. Konfiguracji jest naprawdę sporo.
Na naszej stronie internetowej dostępna jest wyszukiwarka, która za pomocą wielu filtrów pozwoli znaleźć prezent dopasowany pod kątem kategorii przeżyć, przeznaczenia, okazji, lokalizacji, ceny oraz wielu innych czynników. Tak, aby prezent był dopasowany do zainteresowań osoby, która ma być obdarowana. Tak spersonalizowane wyszukiwanie sprawi, że wybór wymarzonego prezentu będzie łatwy, szybki i przyjemny.

Inspiracje

Bardzo nam zależy żeby utrzymać z Wami kontakt. Dajcie znać jak podoba Wam się nasz produkt. Oznaczcie nas na swoim instagramie. Pokażcie nam jak prezentuje się nasza skarbonka w Waszym wnętrzu.

skarbonkaroku instagran

#skarbonkaroku