Dostawa i płatności

Dokładamy wszelkich starań by wysyłka naszych skarbonek odbywała się ekspresowo. Jeśli złożycie zamówienie do godziny 12:00, paczka zostanie do Was wysłana jeszcze tego samego dnia (z wyłączeniem świąt, sobót i niedziel). Zamówienie produktu zostanie przekazane do realizacji niezwłocznie po zawarciu umowy sprzedaży.

W przypadku złożenia zamówienia dostawa towaru zostanie zrealizowana najczęściej w ciągu 24 godzin*, ze względu na niedostępność towaru w magazynie czas realizacji może się wydłużyć, wówczas przesyłka następuje nie później niż w terminie 7 dni licząc od dnia, w którym została zawarta umowa sprzedaży, o ile przy towarze lub w ustaleniach nie zaznaczono inaczej.

W przypadku gdy produkty posiadają różne terminy realizacji, zamówienie realizowane jest po skompletowaniu produktów tzn. według najdłuższego z terminów podanych przy produktach.

* z wyłączeniem świąt, sobót i niedziel.

** W przypadku skarbonek spersonalizowanych czas dostawy wynosi około 5 dni roboczych, licząc od dnia następnego po zatwierdzeniu projektu do realizacji.

*** Dostawa na sobotę jest opcją dodatkowo płatną. Zamówienia dokonane do piątku do godziny 12:00 będą wysłane jeszcze w piątek z opcją dostawy na sobotę. Dotyczy tylko produktów aktualnie dostępnych na stronie (nie dotyczy np. skarbonek spersonalizowanych). Ze względu na specyficzny rodzaj dostawy nie bierzemy odpowiedzialności za kurierów. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować pewnej dostawy. Za towar wychodzący od nas odpowiedzialność bierze firma kurierska.

KURIER

Dostawa zamówienia zostanie zrealizowana za pośrednictwem jednej z firm kurierskich, pod wskazany przez Ciebie adres. Pamiętaj, aby przy odbiorze paczki od kuriera, sprawdzić jej stan. W przypadku uszkodzenia paczki, należy jak najszybciej wykonać protokół szkody i skontaktować się z nami.

KURIER POBRANIE

Za zamówienie możesz zapłacić z góry lub wybrać opcję za pobraniem, płacąc odliczoną gotówką kurierowi przy odbiorze paczki.