Dostawa i płatności

Dokładamy wszelkich starań by wysyłka naszych skarbonek odbywała się ekspresowo. Jeśli złożycie zamówienie do godziny 12:00, paczka zostanie do Was wysłana jeszcze tego samego dnia (z wyłączeniem świąt, sobót i niedziel). Zamówienie produktu zostanie przekazane do realizacji niezwłocznie po zawarciu umowy sprzedaży.

W przypadku złożenia zamówienia dostawa towaru zostanie zrealizowana najczęściej w ciągu 24 godzin, ze względu na niedostępność towaru w magazynie czas realizacji może się wydłużyć, wówczas przesyłka następuje nie później niż w terminie 7 dni licząc od dnia, w którym została zawarta umowa sprzedaży, o ile przy towarze lub w ustaleniach nie zaznaczono inaczej.

W przypadku gdy produkty posiadają różne terminy realizacji, zamówienie realizowane jest po skompletowaniu produktów tzn. według najdłuższego z terminów podanych przy produktach.

KURIER

Dostawa zamówienia zostanie zrealizowana za pośrednictwem jednej z firm kurierskich, pod wskazany przez Ciebie adres. Pamiętaj, aby przy odbiorze paczki od kuriera, sprawdzić jej stan. Jak odebrać paczkę od kuriera?

KURIER POBRANIE

Za zamówienie możesz zapłacić z góry lub wybrać opcję za pobraniem, płacąc odliczoną gotówką kurierowi przy odbiorze paczki.