Dostawa i płatności

Dokładamy wszelkich starań by wysyłka naszych skarbonek odbywała się ekspresowo. Jeśli złożycie zamówienie do godziny 12:00, paczka zostanie do Was wysłana jeszcze tego samego dnia (z wyłączeniem świąt, sobót i niedziel). Zamówienie produktu zostanie przekazane do realizacji niezwłocznie po zawarciu umowy sprzedaży.

W przypadku złożenia zamówienia dostawa towaru zostanie zrealizowana najczęściej w ciągu 24 godzin*, ze względu na niedostępność towaru w magazynie czas realizacji może się wydłużyć, wówczas przesyłka następuje nie później niż w terminie 7 dni licząc od dnia, w którym została zawarta umowa sprzedaży, o ile przy towarze lub w ustaleniach nie zaznaczono inaczej.

W przypadku gdy produkty posiadają różne terminy realizacji, zamówienie realizowane jest po skompletowaniu produktów tzn. według najdłuższego z terminów podanych przy produktach.

* z wyłączeniem świąt, sobót i niedziel.

** W przypadku skarbonek spersonalizowanych czas dostawy wynosi około 5 dni roboczych, licząc od dnia następnego po zatwierdzeniu projektu do realizacji.

*** Dostawa na sobotę jest opcją dodatkowo płatną. Dotyczy tylko produktów aktualnie dostępnych na stronie (nie dotyczy np. skarbonek spersonalizowanych). Ze względu na specyficzny rodzaj dostawy nie bierzemy odpowiedzialności za kurierów. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować pewnej dostawy. Za towar wychodzący od nas odpowiedzialność bierze firma kurierska.

KURIER

Dostawa zamówienia zostanie zrealizowana za pośrednictwem jednej z firm kurierskich, pod wskazany przez Ciebie adres. Pamiętaj, aby przy odbiorze paczki od kuriera, sprawdzić jej stan. W przypadku uszkodzenia paczki, należy jak najszybciej wykonać protokół szkody i skontaktować się z nami.

KURIER POBRANIE

Za zamówienie możesz zapłacić z góry lub wybrać opcję za pobraniem, płacąc odliczoną gotówką kurierowi przy odbiorze paczki.