Skarbonka to prezent, który pozwoli obdarowanej osobie odłożyć pieniądze na wybrany przez siebie cel. Dzięki temu nie dostanie kolejnego nieprzydatnego przedmiotu, lecz będzie mógł wybrać cel, na który chce przeznaczyć pieniądze. Aby skarbonka nie pełniła jedynie praktycznej funkcji, ale również ozdobną, warto dostosować jej wygląd do gustu osoby, która ma otrzymać prezent. Skarbonka może mieć wybrane przez Klienta tło, a także dowolny napis wykonany z plexi. Warto umieścić tam imię solenizanta lub jubilata, życzenia, slogan motywacyjny, czy inne hasło, które wywoła uśmiech na jego twarzy.

Jakie elementy skarbonki można spersonalizować?

Najczęściej personalizowanym elementem skarbonki ściennej jest jej tło. Klient może zamówić skarbonkę z własnym zdjęciem lub dowolną grafiką. Może być to np. pamiątkowa fotografia z wakacji lub zdjęcie z przyjacielem. Z okazji ślubu można podarować skarbonkę ze zdjęciem Pary Młodej, a rodzicom fotografię z dzieciństwa. Personalizowana skarbonka z pewnością wywoła wiele wzruszeń u osoby obdarowanej i uatrakcyjni wnętrze jej domu. Na Dzień Dziecka można zamówić skarbonkę z grafiką pochodzącej z jego ulubionej bajki, czy filmu. Często zamawiane zdjęcia przedstawiają również zwierzęta, naturę, krajobrazy, a także samochody.

Dlaczego warto kupić personalizowaną skarbonkę?

Skarbonka to świetny pomysł na personalizowany prezent na urodziny. Obdarowany będzie miał świadomość, że został przygotowany specjalnie dla niego, co z pewnością wywoła wiele radości. Personalizowaną skarbonkę można podarować z okazji imienin, urodziny, rocznicy ślubu, Dnia Dziecka, Dnia Taty lub Mamy bądź dziadkom. To też świetny pomysł na prezent na Dzień Chłopaka, Dzień Nauczyciela i na Pierwszą Komunię Świętą.