Ozdobna skarbonka ścienna to świetny pomysł na prezent na parapetówkę. Współcześnie w sprzedaży znajdują się nie tylko tradycyjne skarbonki typu świnka, ale również inne ciekawe modele, które mogą być atrakcyjną ozdobą wnętrz. Jednym z nich jest Skarbonka Roku, którą można powiesić na ścianie. Produkt oprócz wsparcia w oszczędzaniu wyróżnia się również ciekawym mechanizmem zbierania monet oraz wysokimi walorami estetycznymi. Skarbonka na ścianę może mieć wybrane przez Klienta tło, dlatego każdy może znaleźć produkt, który będzie pasował do wnętrza domu.

Jaką skarbonkę dekoracyjną kupić?

Zależnie od stylu, w którym utrzymane jest dane pomieszczenie, można zdecydować się na skarbonkę z odpowiednim tłem. W ofercie Skarbonek Roku znajdują się produkty z obrazami przedstawiającymi m.in. panoramę miast, krajobrazy i zwierzęta. Do pokoju dziecięcego świetnie pasują skarbonki z motywami z popularnym bajek, m.in. z Krainy Lodu. Nastolatek z pewnością ucieszy się z produktu z obrazem inspirowanym grą Fortnite, Minecraft lub serią Star Wars. Świetnym pomysłem jest podarowanie skarbonki na prezent na parapetówkę.

Jaka jest najlepsza skarbonka w stylu loft?

Skarbonka w stylu loft powinna być utrzymania w czarnych, brązowych i złotych kolorach. W ofercie Skarbonek Roku znajdują się produkty z obrazem przedstawiającym eleganckie, złote liście oraz mapę świata, która świetnie wpasuje się do wnętrz w industrialnym stylu. Oferowany produkt wyróżnia się oryginalnym mechanizmem zbierania monet. Pięciozłotówka, która trafia do niej, wpada do przegrody, a po jej zapełnieniu następuje zamknięcie zapadki. Widoczność całego mechanizmu sprawia, że pasuje ona do stylu przemysłowego.