Skarbonka ścienna jest pomysłową alternatywą dla obrazu, oferującą unikalny sposób dekorowania domu. Stała się w ostatnich latach bardzo popularna, ponieważ  jest atrakcyjnym sposobem na dodanie osobistego akcentu do każdego pomieszczenia. Jest to przyciągający uwagę dodatek do każdej ściany, który jednocześnie służy do odkładania pieniędzy. W zależności od stylu kolorystyki i wzoru, produkt ten może być ozdobną pokoju dziennego, dziecięcego lub sypialni. Jaką skarbonkę ścienną najlepiej wybrać?

Jaki jest oryginalny sposób na dekorację ściany?

Skarbonka ścienna to świetny sposób na dodanie oryginalnego akcentu do każdego domu. Jest jednocześnie elementem dekoracyjnym, jak i funkcjonalnym, ponieważ pomaga w odłożeniu pieniędzy na wybrany cel. Jest również łatwa w montażu i można ją powiesić na każdej ścianie, bez konieczności używania narzędzi lub specjalnego sprzętu. Korzystanie ze skarbonki ściennej to również doskonały sposób na nauczenie dzieci wartości pieniądza. Umieszczając monety w środku, dzieci mogą nauczyć się, jak ważne jest oszczędzanie. Skarbonka ozdobi ich pokój, a jednocześnie pomoże im rozwinąć dobre nawyki finansowe od najmłodszych lat. Szeroki wybór skarbonek ściennych z grafikami i zdjęciami pasującymi do różnych wnętrz, oferuje firma Skarbonka Roku.

Czym jest Skarbonka Roku?

Skarbonka Roku to jedyna taka na rynku skarbonka ścienna, która wyróżnia się oryginalnym mechanizmem zbierania monet oraz atrakcyjnym designem. W ofercie znajduje się szeroki wybór produktów, pasujących do wnętrz urządzonych w różnym stylu. Klienci mogą zdecydować się np. na skarbonkę ścienną z motywem podróżniczym, wakacyjnym, a także z kwiatami lub zwierzętami. Dostępne są również produkty z grafikami pochodzącymi z popularnych filmów i bajek.