Poszukując nietypowego prezentu na urodziny dla bliskiej osoby, warto rozważyć zakup wielofunkcyjnej Skarbonki Roku. Jest to wyjątkowy, jedyny taki na rynku produkt, który służy nie tylko do oszczędzania pieniędzy, ale również pełni funkcję dekoracyjną. W tle produktu może znajdować się wybrana przez Klienta fotografia lub obrazek. Ciekawym rozwiązaniem jest wybór skarbonki ze zdjęciem i kalendarzem, dzięki czemu będzie spełniać jednocześnie aż trzy funkcje.

Czym charakteryzuje się Skarbonka Roku?

Skarbonka Roku wyróżnia się ciekawym mechanizmem zbierania pieniędzy. Wrzuca się do niej monety pięciozłotowe, które po przejściu przez otwór wpadają do przegródek. Po zapełnieniu każdej z nich, zablokowuje je zapadka, a monety układają się w kolejnej. Dopiero po odłożeniu całej kwoty, czyli 1830 złotych, uruchamia się mechanizm autowypłaty. Skarbonka przypomina o systematyczności, a dzięki blokadzie wyjmowania monet skutecznie pomaga w uzbieraniu pieniędzy na wybrany cel. Jubilat, który otrzyma tego typu prezent, będzie mógł kupić za nią swój wymarzony prezent, np. od dawna odkładaną wycieczkę, czy nowy telefon. Każda ze Skarbonek Roku składana jest ręcznie, co dodaje jej niepowtarzalnej wartości. Co ważne, jest to produkt wielokrotnego użytku, dlatego po uzbieraniu całej kwoty, można rozpocząć zbieranie pieniędzy od nowa.

Jaką skarbonkę na prezent wybrać?

Jeśli zależy nam na zakupie nietypowego prezentu na urodziny bądź np. na imieniny, możemy zdecydować się na skarbonkę z kalendarzem. Może być to np. produkt mający w tle mapę świata, zachód słońca nad morzem, szeroką plażę oraz piękne krajobrazy górskie. Świetnym pomysłem jest też wybór pamiątkowej fotografii z jubilatem, dzięki czemu prezent będzie przypominać mu o tym wyjątkowym dniu. Z pewnością doceni tego typu spersonalizowany podarunek i z uśmiechem na twarzy powiesi go na ścianie.