Skarbonka na urodziny

Zakup skarbonki na urodziny dla przyjaciela, znajomego z pracy czy członka rodziny to nasz oryginalny sposób na uszczęśliwienie jubilata. Ta oryginalna propozycja na prezent z pewnością przyniesie obdarowanemu wiele radości. Skarbonka ścienna może być ozdobą wnętrz utrzymanych w różnym stylu, a jednocześnie pełni funkcję praktyczną, ponieważ umożliwia odłożenie pieniędzy na wybrany cel. Dzięki temu nie musimy wybierać prezentu, który może okazać się nieprzydatny dla jubilata, a przekazujemy mu narzędzie umożliwiające odłożenie pieniędzy na wybrany cel.

Pomysł na prezent urodzinowy

Gdy zbliża się termin urodzin bliskich czy znajomych, zaczynamy zastanawiać się nad pomysłem na prezent urodzinowy. Wyjątkowy podarunek to taki, którym obdarowana osoba będzie mogła cieszyć swoje oczy, a jednocześnie będzie praktyczny. Oryginalnym wyborem jest zakup nieotwieranej skarbonki ściennej z wybranym tłem. W naszej ofercie znajduje się wiele różnych wzorów skarbonek, spośród których każdy wybierze wyjątkowy urodzinowy prezent dla bliskiej osoby. Przygotowaliśmy tu małe zestawienie i podpowiedzi, jaki prezent urodzinowy może pasować dla danej osoby.

Nietypowy prezent na urodziny

Skarbonka Roku to niewątpliwie nietypowy prezent na urodziny, który od razu przykuje uwagę jubilata. Produkt wyróżnia się oryginalnym designer i wysoką jakością wykonania, ponieważ każda skarbonka składana jest ręcznie oraz ciekawym mechanizmem zbierania monet. Jeśli chcecie zobaczyć, jak działa nasza skarbonka, to zapraszamy do obejrzenia FILMU na naszych kanale youtube. Znajdziecie tam wiele ciekawych i inspirujących filmów z naszymi produktami i przekonacie się, czemu Skarbonka Roku to ciekawy prezent na urodziny!

Personalizowany prezent na urodziny

Szukacie dla bliskiej osoby prezentu innego niż wszystkie? Zdecydujcie się na personalizowany prezent na urodziny! Nasza skarbonka to pomysł na urodzinowy prezent dla osób ceniących rzeczy nietuzinkowe i wyjątkowe, jednak można sprawić, że będzie jeszcze ciekawszy, wybierając własną grafikę na tło. Może być to zdjęcie z ulubioną piosenkarką, sportowcem, czy pamiątkowa fotografia przedstawiająca jubilata. Jeżeli nie macie pomysłu, możecie poszukać inspiracji, przeglądając nasze propozycje m.in. fajnych prezentów dla 30-latka

Prezent urodzinowy dla dziecka

Wybór prezentu urodzinowego dla dziecka jest jedną z wielu bolączek rodziców. Co kupić, by nie zagracać pokoju kolejnymi zabawkami i kolejnymi rzeczami, które i tak po jakimś czasie pójdą w kąt? Wielu rodziców chciałoby kupić prezent, który będzie spełniał funkcję dekoracyjną, ale i przekaże dziecku pozytywne wartości. Nasza skarbonka uczy systematyczności w oszczędzaniu i odkładaniu pieniążków, a jednocześnie dziecko będzie miało w pokoju super plakat z ich ulubionym bohaterem z gry lub filmu. Dzięki skarbonce nauczy się szacunku do pieniądza, a po uzbieraniu całej będzie mogło kupić sobie swój wymarzony prezent urodzinowy. To oryginalny i ciekawy dla dziecka sposób wpojenia dobrych nawyków i przygotowania do dorosłego życia, który da mu dużą satysfakcję po zgromadzeniu środków. Skarbonkę to też świetny pomysł na nietypowy prezent na dzień dziecka.

prezent urodzinowy dla chłopaka
Prezent dla mężczyzny
leśna droga prezent
leśna droga prezent
czaszka
prezent na urodziny dla mężczyzny

Prezent urodzinowy dla dziecka

Wybór prezentu urodzinowego dla dziecka jest jedną z wielu bolączek rodziców. Co kupić, by nie zagracać pokoju kolejnymi zabawkami i kolejnymi rzeczami, które i tak po jakimś czasie pójdą w kąt? Wielu rodziców chciałoby kupić prezent, który będzie spełniał funkcję dekoracyjną, ale i przekaże dziecku pozytywne wartości. Nasza skarbonka uczy systematyczności w oszczędzaniu i odkładaniu pieniążków, a jednocześnie dziecko będzie miało w pokoju super plakat z ich ulubionym bohaterem z gry lub filmu. Dzięki skarbonce nauczy się szacunku do pieniądza, a po uzbieraniu całej będzie mogło kupić sobie swój wymarzony prezent urodzinowy. To oryginalny i ciekawy dla dziecka sposób wpojenia dobrych nawyków i przygotowania do dorosłego życia, który da mu dużą satysfakcję po zgromadzeniu środków. Skarbonkę to też świetny pomysł na nietypowy prezent na dzień dziecka.

prezent na urodziny dla dziecka
Super prezent dla dziecka
prezent na urodziny dla dziewczynki
prezent dla dziewczynki
super prezent dla dziecka
Skarbonka Fortnite
super prezent dla dziecka
super prezent dla dziecka

Prezent na 40. Urodziny

urodziny to magiczne wydarzenie, dlatego również prezent z tej okazji musi być wyjątkowy i niezapomniany. Propozycją pomysłu na prezent na 40. urodziny jest Skarbonka Roku. Jest ona produktem niepowtarzalnym i sprawiającym radość i uśmiech na twarzy osoby, do której trafi. Wyróżniającym się elementem naszej skarbonki na czterdzieste urodziny jest złoty napis na górze. Jest to prezent, który na pewno spodoba się obdarowanemu jubilatowi, bez względu na to, czy będzie to kobieta, czy mężczyzna.

Prezent na czterdziestkę dla mężczyzny
Prezent na 40 urodziny
Prezent na 40 urodziny
Prezent na 40 urodziny
prezent na 40 dla kobiety
Prezent na 40 urodziny
Prezent na 40 urodziny
Prezent na 40 urodziny
Prezent
prezent na dzień ojca
najlepszy tata