Super kalendarze na 2022 rok


Wrzucaj każdego dnia i oszczędzaj z nami 1830 w rok!

POZNAJ NASZE PRODUKTY

KALENDARZE 2022

Super NOWOŚĆ. Skarbonki w formie kalendarza na 2022 rok. Sprawdźcie nasze super produkty.

WYSTACZY WRZUCAĆ 5 zł DZIENNIE


Do skarbonki wystarczy wrzucać tylko 5 zł każdego dnia by po roku uzbierać super sumę, Skarbonki z kalendarzem przypominają nam o systematyczności byśmy każdego dnia uzupełniali jej zawartość.

super kalendarz

OSZCZĘDZAJ W ROK 1830 zł


Po zapełnieniu całej skarbonki mamy aż 1830 zł, które możemy przeznaczyć na jakiś wyjątkowy cel. Wymarzony prezent czy wspaniałe wakacje.

ZBIERAJCIE NA WAKACJE

SUPER POMYSŁ NA PREZENT


Nasze skarbonki idealnie wpasowują się w idee super prezentu, ponieważ są czym zupełnie nowym, wyjątkowym i niespotykanym. Skarbonki zostały stworzone by uczyć nas oszczędności i być wspaniałym prezentem.

SUPER PREZENT

JAK TO DZIAŁA...

Wrzucaj 5 zł dziennie

Zapełnij całą skarbonkę

Wyjmij po roku 1830 zł

skarbonka recenzja

„Skarbonka robi mega wrażenie, zakupiona na ślub. Mam nadzieje że Młoda Para będzie zadowolona z takiego prezentu. Zastanawiam się już nawet nad drugim kupnem podobnej skarbonki dla siebie. Polecam w 100%”

skarbonka recenzja

„100 % pozytyw. Bardzo dobry pomysł na prezent.”

skarbonka recenzja

„Fajny pomysł na zbieranie pieniędzy, ja kupiłem dla siebie, ale znakomicie nadaje się również na ciekawy prezent, coś innego nie oklepanego.”

GALERIE NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Chcielibyśmy zaprezentować  Wam zdjęcia jakie przesyłają nam nasi zadowoleni klienci. Jest to dla nas ogromna wartość, gdy patrzymy jak nasz produkt daje radość ludziom, i to że dzielą się tym z innymi jest ogromnie miłe. Zapraszamy do oglądania.

dostawa-za-piataka

Dostawa za piątaka!


Wszystkie skarbonki zakupione na naszej stronie wysyłamy za jedyne 5zł !

ZOBACZ jak to działa