Wyjątkowy prezent ślubny dla Pary Młodej w formie skarbonki to nasza propozycja na obdarowanie bliskich czymś unikalnym w ich ważnym dniu.

Co kupić na prezent ślubny?

Przychodzi taki moment, gdy znajomi odwiedzają nas i zapraszają na swój ślub. Wszystko wygląda pięknie, jest miło i przyjemnie ale w naszych głowach rodzi się myśl… jaki prezent na ślub dla nich wybrać? Każdy lubi obdarowywać bliskich rzeczami wyjątkowymi, szczególnie w dniu ślubu fajnie by było kupić coś niespotykanego i innego niż wszystko inne.

prezent ślubny
prezent na wesele

Praktyczny i kreatywny prezent na ślub

Nasza skarbonka jako pomysł na prezent ślubny to fajna propozycja dla Pary Młodej na nową drogę życia. Do Skarbonki wrzucamy po 5 zł i po jej całym zapełnieniu wysypie nam się 1830 zł. Brzmi ciekawie jako propozycja dla Państwa Młodych, by już od początku wspólnie zbierali na przyszłość.

Na wspólne marzenia

Może to być również fajna opcja dla samych młodych by na weselu ustawić taka skarbonkę, a w zaproszeniach czy rozmowie z gośćmi zachęcić ich do wspólnej zabawy. Wystarczy powiedzieć wszystkim by na wszelki wypadek zabrali ze sobą ta przysłowiową piątkę. Na gościach na pewno taka skarbonka postawiona na sztaludze zrobi ogromne wrażenie i ich samych zainspiruje do wspólnego działania. Być może sami będą mieli ochotę na taki produkt.

prezent ślubny
prezent ślubny

Jaki prezent ślubny wybrać?

Często zastanawiamy się jaki prezent wybrać. Jest to też wspaniała opcja jako prezent ślubny na rocznice ślubu, jako prezent dla rodziców lub ogólnie na znajomych, dla pary, bo jak głosi napis już na samej skarbonce… zbieramy „Na wspólne marzenia”.
Prezenty, a w szczególności prezenty ślubne nie muszą być nudne i oklepane. Kwiaty czy butelka wina to już temat powtarzający się zbyt często, a jednak gdy obdarujemy Parę Młodą super gadżetem, który dodatkowo da im możliwość uzbierania całkiem przyjemnej sumki to uznanie i laury od wszystkich nie będą mieć końca.

prezent ślubny

Spersonalizowany prezent na ślub

Naszą skarbonkę możecie dodatkowo spersonalizować dodając do niej napis na górze. Mogą się tam znajdować imiona Państwa młodych, data ich ślubu lub tak naprawdę co tylko chcecie tam umieścić. Aby to zrobić należy z naszej oferty skarbonek wybrać skarbonkę spersonalizowaną z napisem, wybrać to tło i napisać do nas jaki napis chcielibyście mieć.
Pamiętajcie jedynie, że czas oczekiwania na skarbonkę z napisem jest dłuższy i warto o taki prezent ślubny zadbać odpowiednio wcześniej. Nie ma co czekać do ostatniej chwili, a na pewno widok zaskoczonych i zadowolonych Państwa Młodych okaże się bezcenny.

prezent na wesele
prezent ślubny

Pamiętajcie również (to już taka nasza myśl) by wręczać skarbonkę już odpakowaną, owiniętą wstążką czy czymś podobnym, bo efekt podczas stania w kolejce do życzeń i miny zaciekawionych gości umilą wszystkim ten czas.

Zapraszamy również serdecznie do obejrzenia naszego nowego filmu, który idealnie zobrazuje jak to wszystko działa i dlaczego warto ją nabyć.

prezent na ślub