Skarbonka Roku to skarbonka nie do otwarcia, która pomaga w systematycznym odkładaniu pieniędzy. Jest gadżetem, który sprawi wiele radości zarówno dorosłym, jak i dzieciom. To także idealny pomysł na prezent dla bliskich, dzięki któremu będą mogli odłożyć kwotę 1830 złotych na wybrany cel. Skarbonka pomaga w uzbieraniu pieniędzy na wakacje, telefon czy telewizor, rower, a także na spełnienie dowolnego marzenia. Może pełnić też funkcję edukacyjną i pomóc maluchom w nauce oszczędzania i mądrego zarządzania pieniędzmi.

Czym wyróżnia się Skarbonka Roku?

Skarbonka nie do otwarcia to produkt wielokrotnego użytku. Wyróżnia się oryginalnym mechanizmem zbierania monet. Pięciozłotówki trafiają do przegrody, a po jej zapełnieniu zamyka się automatycznie przy pomocy zapadki. Dzięki temu następne monety spadają do kolejnej przegrody, aż do całkowitego zapełnienia. Skarbonka Roku wyróżnia się również interesującym designem, który można dopasować do konkretnego wnętrza. Produkt występuje w wielu wzorach, jednak jeżeli Klient nie znajdzie w asortymencie czegoś dla siebie, może zamówić skarbonkę z własnym tłem. Dzięki temu produkt będzie wyjątkowy, szczególnie gdy umieści się w tle np. pamiątkowe zdjęcie.

Jakie są zalety Skarbonki Roku?

Skarbonka nie do otwarcia to opatentowany i jedyny taki na rynki produkt. Każda skarbonka jest składana ręcznie, dzięki czemu produkt, który trafia do Klienta, jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Produkowana jest z elementów pochodzących wyłącznie od polskich dostawców. W przeciwieństwie do wielu skarbonek, które trzeba opróżnić, by policzyć zebrane pieniądze, Skarbonka Roku pozwala na regularne obserwowanie odłożonej kwoty. W tym oryginalnym produkcie liczba miejsc na monety odpowiada licznie dni w roku, dlatego skutecznie motywuje do odkładania pieniędzy.