Skarbonka na wakacje to produkt wspierający i motywujący w uzbieraniu kwoty na wymarzony wyjazd. To również świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Skarbonka ścienna wyróżnia się oryginalnym designem i ciekawym mechanizmem zbierania monet. Jest równocześnie obrazem, ponieważ za przegrodami na pięciozłotówki znajduje się wybrany przez Klienta obraz. Można umieścić tam zdjęcie pięknych plaż, słonecznych krajobrazów, szlaków górskich lub jednego z miast, które obdarowany skarbonką pragnie zwiedzić. Może by to np. Londyn, Paryż lub Nowy Jork. Jest to świetny pomysł na prezent dla nastolatka lub ucznia, który chce odłożyć na pierwszy pomaturalny wyjazd, czy dla zapracowanego bliskiego, który często zapomina o odpoczynku.

Jak uzbierać pieniądze na wakacje?

Skarbonka Roku to produkt, który skutecznie pomaga w zbieraniu oszczędności na wymarzony wakacyjny wyjazd. Wyróżnia go blokada przed wyjmowaniem wrzuconych do środka monet. Ponadto widok pięknego wakacyjnego krajobrazu będącego tłem ściennej skarbonki, motywuje do odkładania pieniędzy. Przez regularne oszczędzanie drobnych, budżet domowy zostanie znacznie odciążony przed dużym, jednorazowym wydatkiem na wyjazd. A jak działa skarbonka na wakacje?

Jak działa Skarbonka Roku?

Pięciozłotówki wrzuca się przez wlot, z którego pieniądze trafiają do przegrody, po której zapełnieniu automatycznie zamyka się zapadka. Następnie monety wpadają do kolejnych przegródek, a po wypełnieniu wszystkich uruchamia się mechanizm autowypłaty i uzbierana kwota, czyli 1830 złotych wylatuje dołem. Skarbonka roku to produkt wielokrotnego użytku, więc po uzbieraniu pieniędzy na wybrany cel, można zacząć znowu je odkładać na kolejną wycieczkę. Istnieje też możliwość wymiany tła produktu na inną grafikę, przedstawiającą np. pamiątkowe zdjęcia z podróży lub kolejny cel wyprawy.