Zbieranie pieniędzy w skarbonce na wakacje było praktykowane przez wiele lat, jednak ostatnio moda na ten tradycyjny sposób oszczędzania wróciła. Cieszącym się dużą popularnością produktem jest skarbonka ścienna, która pomaga w odkładaniu pieniędzy i jednocześnie zdobi wnętrze. Składa się ona z przegródek na monety oraz zdjęcia lub grafiki. Można dobrać ją do gustu domowników lub osoby, której chcemy podarować skarbonkę na prezent. Jednym z pasujących do większości wnętrz produktów jest model przedstawiający krajobrazy lub naturą, co docenią w szczególności miłośnicy przyrody.

Jaką skarbonkę z motywem przyrodniczym wybrać?

W ofercie Skarbonek Roku znajduje się szeroki wybór produktów z różnymi obrazami. Są to m.in. skarbonki ścienne przedstawiające lawendowe pole, leśną drogę oraz górski potok. Można też zdecydować się na produkt ze słońcem zachodzącym na plaży oraz z pięknym widokiem na Malediwy. Osoby ceniące elegancję i minimalizm z pewnością będą zachwycone skarbonkę z eleganckimi, połyskującymi liśćmi lub z popularną rośliną monster. Entuzjaści spędzania wolnego czasu na łonie natury, którzy jednocześnie lubią fotografować przyrodę, mogą zamówić produkt z własnym zdjęciem, np. przedstawiającym ogród lub ulubione miejsce.

Dlaczego warto zbierać pieniądze przy pomocy Skarbonki Roku?

Aby skutecznie odłożyć pieniądze w skarbonce na wakacje, najlepiej właśnie wybrać produkt z motywem przyrody. Piękny krajobraz skutecznie zmotywuje do regularnego oszczędzania na wyjazd w góry lub nad morze. Codzienne spoglądanie na fotografię przywołującą wspomnienia z miłych chwil spędzonych na łonie natury, będzie relaksować, a jednocześnie przypominać o odkładaniu pieniędzy na kolejny wyjazd.