Niezależnie od okazji, wymyślenie oryginalnego pomysłu na prezent dla taty lub mamy, nie należy do najłatwiejszych zadań. Czy kupić tacie kolejne skarpetki, koszulę lub dezodorant? Czy mama ucieszy się z perfum, balsamu do ciała lub zestawu herbat? Są to prezenty, które prawdopodobnie większość rodziców dostała przynajmniej raz w swoim życiu, dlatego wybierając upominek przy kolejnej okazji, warto zdecydować się na coś innego, np. na ścienną Skarbonkę Roku. Jest to prezent, który służy nie tylko do odkładania pieniędzy, ale będzie też atrakcyjnym elementem ozdobnym mieszkania.

Jaka skarbonka dla taty będzie najlepszym wyborem?

W ofercie Skarbonek Roku można znaleźć produkty dopasowane do wyjątkowych okazji, np. do Dnia Ojca. Są to m.in. stylowe skarbonki z napisem „Najlepszy tata na świecie”. Świetnym pomysłem na prezent dla taty jest też podarowanie produktu dopasowanego do zainteresowań taty. Może być to skarbonka ze zdjęciem sportowego auta, takiego jak Ferrari, Lamborghini lub Bugatti oraz z motywem piłkarskim i podróżniczym. Entuzjasta mocnych trunków z pewnością doceni artystyczne zdjęcie szklanek z whisky, które będzie mógł powiesić np. nad barkiem lub w swoim gabinecie.

Jaką skarbonkę kupić mamie?

Mama z pewnością ucieszy się ze skarbonki z pięknym krajobrazem górskim, lawendową łąką bądź panoramą najpopularniejszych na świecie miast, np. Paryża lub Nowego Jorku. Produkt może zostać też spersonalizowany poprzez umieszczenie w tle wybranej fotografii, np. pamiątkowego zdjęcia z mamą. To świetny prezent, który można podarować mamie z okazji imienin, urodzin bądź na Dzień Kobiet. Skarbonka Roku to prezent niepowtarzalny, ponieważ każdy produkt jest wykonywany ręcznie. Można otworzyć go dopiero po uzbieraniu całej kwoty, co pomaga w skutecznym odłożeniu 1830 złotych na wybrany cel.