Skarbonka z własnym zdjęciem

WSPANIAŁY PREZENT Z WŁASNYM ZDJĘCIEM

Przygotowaliśmy dla Was propozycję na super prezent personalizowany z własnym zdjęciem. Jeśli szukacie wyjątkowego prezentu i macie ochotę go spersonalizować to zapoznajcie się z naszymi skarbonkami. Skarbonki spersonalizowane posiadają aż trzy opcje personalizacji:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą skarbonek i ich personalizacji oraz gotowych propozycji na skarbonki spersonalizowane.

Zapraszamy również serdecznie na naszego Facebooka, konto na Instagramie oraz na YouTube. Będziecie wtedy mieli możliwość na bieżąco obserwować wszystkie nowości oraz promocje jakie pojawiają się w naszym sklepie.

Prezent z własnym zdjęciem

Skarbonka z własnym zdjęciem – daje możliwość wstawienia do skarbonki własnego zdjęcia czy dowolnej grafiki. Po zakupie należy wysłać do nas na maila skarbonkaroku@gmail.com swoją propozycję, a nasi pracownicy przygotują wizualizację jak będzie wyglądać Wasza skarbonka.

Przypominamy tylko by zdjęcie było jak najlepszej jakości, by wydruk wyglądał dobrze. Dopiero po akceptacji przystępujemy do realizacji zlecenia.

SPRAWDŹ
prezent z własnym zdjęciem
prezent z własnym zdjęciem

Prezent z własnym napisem

Skarbonka z własnym napisem – opcja polegająca na dodaniu napisu nad skarbonką i wybraniu zdjęcia z naszej oferty. Napis nad skarbonką jest bardzo fajną opcją by dodać jakiś tekst do prezentu ponieważ napisy na zdjęciach nie zawsze dobrze wyglądają. Mamy również specjalna propozycję na skarbonki prezentowe na 40 urodziny, które możecie zobaczyć w naszej ofercie.

SPRAWDŹ
Prezent dla taty

Prezent z własnym zdjęciem i napisem

Skarbonka ze zdjęciem i napisem – jest to połączenie dwóch wyżej wymienionych opcji. Umożliwia personalizację na najwyższym poziomie i sprawia, że skarbonka w tej formie staje się jedyna i niepowtarzalna. Sprawi to na pewno wielką radość osobie do której trafi.

SPRAWDŹ
prezent z własnym zdjęciem
prezent ze zdjęciem