Skarbonka nie do otwarcia

Oferujemy oryginalną, wielofunkcyjną skarbonkę nie do otwarcia na monety. Jest to produkt będący jednocześnie skarbonką i obrazem, który może być używany wielokrotnie. W przeciwieństwie do wielu skarbonek nie do otwarcia, Skarbonka Roku po opróżnieniu może być użyta ponownie. Ponadto, istnieje możliwość zmiany jej designu, poprzez wymianę obrazu na jeden z oferowanych przez nas wzorów bądź inne, dowolnie wybrane zdjęcie, czy grafikę.

Skarbonka bez otwierania

Nasz produkt wyróżnia się na rynku, ponieważ ułatwia oszczędzanie dzięki blokadzie wyjmowania monet. Skarbonka bez otwierania może być opróżniona, dopiero gdy zostanie uzbierana pełna kwota, czyli 1830 złotych. Często zbierając pieniądze na wybrany cel, zdarza się, że pieniądze ze skarbonki są podbierane, np. gdy potrzeba wyliczonej kwoty dla kuriera, a w portfelu brakuje drobnych lub gdy dziecko poprosi o pięć złotych na wydatki w szkolnym sklepiku. Brak możliwości otwarcia sprawia, że jej użytkownik skutecznie uzbiera pieniądze na wybrany cel.

Nieotwierana skarbonka wielokrotnego użytku

Przygotowany przez nas produkt to nieotwierana skarbona wielokrotnego użytku. Wyposażona jest w mechanizm, który pozwala na zbieranie pieniędzy od nowa, zaraz po jej opróżnieniu, które następuje automatycznie, po wrzuceniu ostatniej pięciozłotówki. By zadziałał, skarbonka musi znajdować się przynajmniej kilkanaście cm nad ziemią. Pełny mechanizm działania skarbonki opisany jest poniżej. Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją.

Działanie skarbonki w kilku krokach:

Jak działa skarbonka roku? W odpowiedzi na zapytania naszych Klientów, przygotowaliśmy dla Was instrukcję. Na zdjęciach poniżej prezentujemy mechanizm jej działania. Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją oraz do późniejszych zakupów, ponieważ nasza skarbonka to doskonały prezent dla każdego.

Działanie skarbonki w kilku krokach:

Kupno i rozpakowanie skarbonki

Po udanych zakupach i rozpakowaniu paczki, naszym oczom ukazuje się nasza piękna skarbonka. Aby działała prawidłowo, musimy do niej jeszcze zamontować wlot na monety, by piąteczki prawidłowo wpadały na swoje miejsce. O tym właśnie piszemy dalej, czyli jak działa skarbonka roku?

jak działa skarbonka roku

Wlot na monety

Wlot na monety jest „ukryty” z tyłu naszej skarbonki. Jest to konieczne by podczas transportu i dostawy nasza skarbonka się nie uszkodziła. Na szczęście montaż tego elementu jest bardzo prosty i każdy bez większego problemu sobie z tym poradzi.
Jak to zrobić? O tym już w następnym kroku.

Jak działa skarbonka roku

Montaż wlotu na monety

Po wyjęciu wlotu z tyłu skarbonki, musimy go zamontować. Montaż wlotu na monety w naszej skarbonce odbywa bardzo prosto. Należy wymontować jedną śrubkę, włożyć wlot i skręcić ponownie. To wszystko, co należy zrobić żeby skarbonka działa poprawnie i nasze pieniążki wpadały w odpowiednie miejsca. Na poniższym zdjęciu widać, jak powinna wyglądać skarbonka po prawidłowym montażu wlotu.

jak działa skarbonka roku
jak działa skarbonka roku

Wrzucamy piątki, zaczynamy zbieranie.

Po prawidłowym montażu wlotu wieszamy skarbonkę na płaskiej powierzchni ściany i zaczynamy zbierać piąteczki do naszej skarbonki. Piątki wrzucamy tylko przez wlot, po kolei tzn. dopiero, gdy jedna piątka spadnie już w swoje miejsce, wrzucamy kolejną. Absolutnie nie wrzucamy kilku monet na raz, ponieważ może to skutkować tym, że monety wylądują nie na swoim miejscu lub zablokują element ruchomy skarbonki. Dlatego jest to ważne, by o tym pamiętać. .

jak działa skarbonka roku

Zamykanie zapadek, czyli jak to działa

W tym punkcie opiszemy zasadę działania zapadek i tego, jak to wszystko wygląda. Gdy wrzucimy odpowiednią ilość monet w daną przegrodę, to górna zapadka zamknie się, co sprawi, że kolejne monety będą spadać do kolejnych przegródek i zapełniać naszą skarbonkę. Wszystko jest wyliczone i ustawione tak, że w każdą przegrodę może wpaść odpowiednia do liczby dni w danym miesiącu ilość monet 5 zł. To bardzo ważne, ponieważ próba użycia innych monet, będzie skutkować tym, że skarbonka nie będzie działać prawidłowo.

jak działa skarbonka
skarbonka roku jak działa

Zapełnianie skarbonki i jej otwieranie

Gdy zapełnimy już całą skarbonkę i wszystkie zapadki zamkną się to zbliżamy się do momentu otwarcia skarbonki. W momencie, kiedy wszystkie zapadki będą zamknięte, to wrzucamy ostatnią piątkę, która otworzy mechanizm autowypłaty w prawym dolnym rogu skarbonki.
Będzie to kulminacyjny moment zbierania, ponieważ dolne zapadki otworzą się i wszystkie piątki czyli kwota 1830 zł wyleci nam dołem. Daje nam to odpowiedź na nasze pierwsze i podstawowe pytanie, jak działa skarbonka roku.

Należy również pamiętać, aby dolne elementy tzw. „rekinki” miały miejsce na otwarcie się.  Skarbonka powinna być zawieszona minimum kilkanaście centymetrów nad podłogą, szafką itp.

jak działa skarbonka roku
jak działa skarbonka roku
jak działa skarbonka roku
jak działa skarbonka roku

Zbieramy od nowa czyli skarbonka wielorazowa

Nasza skarbonka jest wielorazowego użytku, co sprawia, że możemy w niej zbierać ponownie. Po tym jak wysypią nam się wszystkie pieniążki, dolne zapadki należy zamknąć ponownie i możemy ponownie cieszyć się z możliwości zbierania piątek. Istnieje również możliwość wymiany tła w skarbonce na tła z naszej oferty lub wstawić swoje dowolne.

jak działa skarbonka roku

Skarbonka roku, super prezent dla każdego

Zapraszamy również na nasze kanały social media, gdzie możecie zobaczyć nasze skarbonki w akcji, zdjęcia naszych zadowolonych Klientów, jak i wiele filmów pokazujących, jak działa skarbonka roku. Mamy skarbonki na wiele okazji… skarbonka jako prezent na ślub, prezent na komunię, prezent na Dzień Ojca, Dzień Dziecka czy wiele, wiele innych okazji.