Skarbonka Roku to oryginalny pomysł na prezent urodzinowy dla drugiej połówki. Można podarować ją również z okazji rocznicy ślubu, na Dzień Kobiet lub Dzień Mężczyzn albo pod choinkę. Jest to produkt wyjątkowy, który jednocześnie pełni funkcję estetyczną, zdobiąc mieszkanie, jak i praktyczną, ponieważ ułatwia odłożenie pieniędzy na wybrany cel, np. wymarzoną wycieczkę lub nowy komputer. Jaką skarbonkę można kupić na prezent dla dziewczyny, a jaką dla chłopaka?

Jaką skarbonkę wybrać dla dziewczyny?

Jaki jest najlepszy pomysł na prezent dla dziewczyny, który będzie jednocześnie estetyczny, jak i praktyczny? Jest nim ścienna skarbonka w wybranym motywem pasującym do wnętrza i nawiązującym do zainteresowań wybranki. Skarbonka z pięknym sercem w tle to idealny prezent na Walentynki, a produkt z motywem podróżniczym czy z krajobrazem z pewnością okaże się świetnym pomysłem na prezent urodzinowy. Można zdecydować się również na Skarbonkę z kwiatami, która zastąpi prawdziwy bukiet, a znacznie dłużej będzie cieszyć oko wybranki.

Którą skarbonkę podarować chłopakowi?

Skarbonki Roku dostępne się w wielu wersjach, różniących się tłem. Dużą popularnością cieszą się produkty z motywem motoryzacyjnym, przedstawiające motocykle i samochody popularnych, luksusowych marek, takich jak Ferrari, Lamborghini i Bugatti. W ofercie nie mogło zabraknąć skarbonek dla fanów piłki nożnej, jazdy rowerowej oraz podróży. Świetnym pomysłem jest tło przedstawiające mapę świata lub piękne plaże, które zmotywuje chłopaka do odkładania pieniędzy na wymarzony wyjazd. Niezależnie od wieku drugiej połówki, wielu mężczyzn uwielbia powracać do serii Star Wars i Harry Potter, z których z motywami skarbonki również są dostępne.