Wybór skarbonki na prezent to świetny pomysł zarówno dla malucha, nastolatka, jak i dla osoby dorosłej. Naszą propozycją jest Skarbonka Roku − świetne narzędzie pomagające utrzymać motywację w oszczędzaniu, które jednocześnie pełni funkcję dekoracyjną. Jest to elegancka skarbonka ścienna, która wspiera w odkładaniu pieniędzy, dzięki blokadzie przed wyjmowaniem monet. Dlaczego warto podarować taki prezent bliskiej osobie?

Jaką skarbonkę podarować bliskiej osobie?

Skarbonkę Roku można podarować bliskiej osobie, np. chłopakowi lub dziewczynie, rodzicom lub dziadkom. Produkty te kojarzone są głównie z dziećmi, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby obdarować nią osobę dorosłą. Przez nadmiar pracy i liczne obowiązki, mama lub partner mogą zapominać o swoich potrzebach i realizacji marzeń, a skarbonka pomoże w ich realizacji. Wisząca na ścianie Skarbonka Roku będzie motywować do regularnego odkładania pieniędzy, np. na wymarzony wyjazd, zakup nowego komputera lub inny cel. Ponadto będzie przypominać o miłej chwili, w której dana osoba otrzymała ten oryginalny prezent. Można wręczyć go np. w urodziny, imieniny, walentynki lub z innej okazji. Można zakupić też personalizowaną Skarbonkę z okazji Dnia Mamy, Taty, Babci lub Dziadka.

Dlaczego warto kupić dziecku skarbonkę?

Zakup skarbonki na prezent to świetny pomysł, np. jeśli, nasze dziecko obchodzi urodziny. Dzieci, które rozpoczynają naukę w szkole podstawowej, często same wykazują chęć posiadania własnych oszczędności i podjęcia własnych, pierwszych decyzji zakupowych. Skarbonka ścienna pomoże im w regularnym odkładaniu monet i nauczy wartości pieniądza. W ten sposób doświadczą satysfakcji z dysponowania odłożonymi pieniędzmi i zakupią wymarzoną zabawkę! Skarbonka Roku pomoże im utrwalić nawyk oszczędzania, co z pewnością zaprocentuje w ich życiu dorosłym.