Skarbonka na 5 zł na ścianę to popularny element wystroju wnętrza, a także oryginalny pomysł na prezent. Przedmiot też kojarzy się przeważnie z małym przedmiotem na drobne, ale dzięki naszemu produktowi skutecznie odłożysz aż 1830 złotych! W osiągnięciu sukcesu pomoże Ci blokada przed wyjmowaniem monet. Oferujemy m.in. skarbonki na 5 zł z mapą świata, drzewkiem złota i wieloma innymi wzorami. Przedstawiamy Ci produkt wyjątkowy, produkowany w Polsce, który zakupisz wyłącznie w naszym sklepie internetowym.

Skarbonka na pięciozłotówki

Jesteśmy pomysłodawcą i producentem skarbonek na pięciozłotówki. Nasza firma postanowiła stworzyć i wyprodukować coś oryginalnego, nowego, czego nie można znaleźć nigdzie indziej. Chcieliśmy stworzyć coś, co idealnie nada się na prezent dla każdego i zarazem przyczyni się do spełnienia czyjegoś marzenia i realizacji celu. Ostatnim wymogiem było to, aby produkt dawał możliwość odłożenia pieniędzy, by móc sprawić sobie coś, o czym od dawna marzyliśmy. Udało nam się stworzyć produkt, który spełnia wszystkie powyższe funkcje. Jest to Skarbonka Roku, czyli jedyna taka na rynku przezroczysta skarbonka na pięciozłotówki.

Skarbonka na 5 zł

Skarbonki z blokadą

Produkujemy opatentowane przez nas skarbonki z blokadą, które otwierają się dopiero po ich zapełnieniu! Aby spełnić swoje marzenia, wrzucaj 5zł i zapełniaj swoją skarbonkę. Gdy zapełni się cała, wysypie się z niej 1830zł, które możesz przeznaczyć na swój wymarzony zakup, wyjazd, czy na co tylko masz ochotę. Nasza firma postanowiła zapewnić swoim klientom spokojne odkładanie i oszczędzanie na spełnienie swojego marzenia. Jak wiadomo, w większości przypadków do ich realizacji niezbędne są pieniądze i tu właśnie pojawiamy się my ze swoim produktem. Każde kolejne 5 zł przybliża nas do celu i do odebrania swoich oszczędności.

Jakie skarbonki na 5 zł oferujemy?

W naszym sklepie ze skarbonkami każdy znajdzie coś dla siebie. Podzieliliśmy produkty według kilku kategorii, aby ułatwić poszukiwanie produktu. Wśród wielu kategorii jest wiele najpopularniejszych, np. prezenty dla niej, prezenty dla niego, a także cieszące się dużym zainteresowaniem nasze kalendarze. Jeśli nie znajdziecie wymarzonej skarbonki, istnieje możliwość wykonania produktu specjalnie na zamówienie. W produkowanych przez nas spersonalizowanych skarbonkach Klient może wybrać własne tło lub dodatkowo dowolny napis, dzięki czemu konfiguracji jest naprawdę sporo.

Na naszej stronie internetowej dostępna jest wyszukiwarka, która za pomocą wielu filtrów pozwoli znaleźć prezent dopasowany pod kątem kategorii przeżyć, przeznaczenia, okazji, lokalizacji ceny oraz wielu innych czynników. Tak, aby prezent był dopasowany do zainteresowań osoby, która ma być obdarowana. Tak spersonalizowane wyszukiwanie sprawi, że wybór wymarzonego prezentu będzie łatwy, szybki i przejrzysty.

Świnka Skarbonka

W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie. Podzieliliśmy kategorie produktów, tak by każdy od razu mógł wyszukać coś konkretni e dla siebie. Wśród wielu kategorii jest wiele najpopularniejszych jak – prezenty dla Niej, prezenty dla niego, a także bardzo popularne nasze kalendarze.

Jeśli nie znajdziecie na coś konkretnie zawsze istnieje możliwość personalizacji i zrobienia produktu specjalnie na zamówienie. Możecie zrobić własne tło lub dodatkowo jeszcze spersonalizowany napis. Konfiguracji jest naprawdę sporo.

Na naszej stronie internetowej dostępna jest wyszukiwarka, która za pomocą wielu filtrów pozwoli znaleźć prezent dopasowany pod kątem kategorii przeżyć, przeznaczenia, okazji, lokalizacji ceny oraz wielu innych czynników. Tak, aby prezent był dopasowany do zainteresowań osoby, która ma być obdarowana. Tak spersonalizowane wyszukiwanie sprawi, że wybór wymarzonego prezentu będzie łatwy, szybki i przejrzysty.

skarbonka
skarbonka