SUPER POMYSŁ NA PREZENT


Nasze skarbonki idealnie wpasowują się w idee super prezentu, ponieważ są czym zupełnie nowym, wyjątkowym i niespotykanym. Skarbonki zostały stworzone by uczyć nas oszczędności i być wspaniałym prezentem.

Prezent dla podróżnika
ZOBACZ WIĘCEJ

SUPER PREZENT DLA NAJMŁODSZYCH.


Dylemat rodziców, nie tylko na dzień dziecka ale ogólnie przy wielu okazjach to przeważnie: co na prezent dla dziewczynki, co na prezent dla chłopca, jaki prezent dla dziecka na komunie, chrzest. Okazji jest wiele, prezentów również jest nieskończenie wiele lecz fajnie było by kupić prezent dla dziecka, które ma wszystko.

prezent dla dziewczynki
UCZ OSZCZĘDNOŚCI

PREZENT NA SPECJALNĄ OKAZJĘ


Szukacie prezentu na specjalna okazje dla bliskich? Prezent na ślub? Wyjątkowy prezent na 18 urodziny? Wszystkie prezenty na specjalne okazje znajdziecie w naszych produktach. Zapraszamy.

prezent na ślub
super prezent
skarbonka recenzja

„Skarbonka jest piękna i niespotykana więc nie będzie na pewno oklepanym prezentem. Obdarowani byli pod wrażeniem. Polecam”

skarbonka recenzja

„Fajny pomysł na zbieranie pieniędzy, ja kupiłem dla siebie, ale znakomicie nadaje się również na ciekawy prezent, coś innego nie oklepanego.”

skarbonka recenzja

„100 % pozytyw. Bardzo dobry pomysł na prezent.”

JAK TO DZIAŁA...

skarbonka roku

Wrzucaj 5 zł dziennie

iconfinder_resolutions-24_897227

Zapełnij całą skarbonkę

iconfinder_Finance_loan_money_1889199

Wyjmij po roku 1830 zł

GALERIE NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Chcielibyśmy zaprezentować  Wam zdjęcia jakie przesyłają nam nasi zadowoleni klienci. Jest to dla nas ogromna wartość, gdy patrzymy jak nasz produkt daje radość ludziom, i to że dzielą się tym z innymi jest ogromnie miłe. Zapraszamy do oglądania.