♥ PROMOCJA WAKACYJNA ♥


Super skarbonka w obniżonej cenie!

20 lub 30 zł TANIEJ!

Wakacyjna Promocja

Przygotowaliśmy dla Was super wakacyjną promocję
Jedynie 149 lub 159 zł na wybrane skarbonki promocyjne.
Serdecznie zapraszamy.

SUPER POMYSŁ NA PREZENT W PROMOCYJNEJ CENIE!


Nasze skarbonki idealnie wpasowują się w idee super prezentu, ponieważ są czym zupełnie nowym, wyjątkowym i niespotykanym. Skarbonki zostały stworzone by uczyć nas oszczędności i być wspaniałym prezentem.

ZOBACZ WIĘCEJ

SUPER PREZENT DLA NAJMŁODSZYCH W EKSTRA CENIE


Dylemat rodziców, nie tylko na dzień dziecka ale ogólnie przy wielu okazjach to przeważnie: co na prezent dla dziewczynki, co na prezent dla chłopca, jaki prezent dla dziecka na komunie, chrzest. Okazji jest wiele, prezentów również jest nieskończenie wiele lecz fajnie było by kupić prezent dla dziecka, które ma wszystko.

UCZ OSZCZĘDNOŚCI

JAK TO DZIAŁA...

Wrzucaj 5 zł dziennie

Zapełnij całą skarbonkę

Wyjmij po roku 1830 zł

GALERIE NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Chcielibyśmy zaprezentować  Wam zdjęcia jakie przesyłają nam nasi zadowoleni klienci. Jest to dla nas ogromna wartość, gdy patrzymy jak nasz produkt daje radość ludziom, i to że dzielą się tym z innymi jest ogromnie miłe. Zapraszamy do oglądania.

skarbonka recenzja

„Skarbonka jest piękna i niespotykana więc nie będzie na pewno oklepanym prezentem. Obdarowani byli pod wrażeniem. Polecam”

skarbonka recenzja

„100 % pozytyw. Bardzo dobry pomysł na prezent.”

skarbonka recenzja

„Fajny pomysł na zbieranie pieniędzy, ja kupiłem dla siebie, ale znakomicie nadaje się również na ciekawy prezent, coś innego nie oklepanego.”