Fajny prezent na ślub

Szukacie fajnego prezentu na ślub dla znajomych lub bliskich? Prezent na wesele w formie wyjątkowej skarbonki to doskonała propozycja dla osób, które cenią prezenty niepowtarzalne. Skarbonka z napisem „Na wspólne marzenia” to super opcja na obdarowanie Pary Młodej drobnym upominkiem o wielkiej wartości. Wstępując wspólnie na nową drogę życia, otrzymają prezent, który już teraz mogą uzupełniać wspólnie. Pozwoli im to na odłożenie pieniędzy na nowe meble, wspólną wycieczkę lub na realizację innych marzeń, które mogą spełniać wspólnie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą skarbonek na ślub.

Oryginalny prezent na wesele

Znalezienie oryginalnego prezentu na wesele dla znajomych to częsty dylemat podczas wybierania się na ślub. Co kupić? Jak dać im coś fajnego? Tu przychodzimy z pomysłem na skarbonkę ścienną na ślub. Oferowany produkt wyróżnia się oryginalnym designem i ciekawym mechanizmem zbierania monet. Pięciozłotówki trafiają do najbliższej przegrody, a po zamknięciu zapadki trafiają do kolejnych. Gdy wszystkie są zapełnione, czyli w skarbonce uzbierana jest kwota 1830 złotych, uruchamia się mechanizm autowypłaty, a pieniądze w efektowny sposób wypadają ze skarbonki. Ten oryginalny prezent na wesele można podarować np. zamiast wina i kwiatów.

Kreatywny prezent na ślub

Jeżeli zależy wam, by obdarować bliskich kreatywnym prezentem na ślub, możecie zdecydować się na spersonalizowany produkt. Oprócz standardowych wzorów nawiązujących do motywu ślubnego, oferujemy przygotowanie ściennej skarbonki z wybranym przez Klienta obrazem. Może być to pamiątkowe zdjęcie Pary Młodej, czy obraz nawiązujący do ich zainteresowań. Produkt wyposażony jest w specjalne uchwyty, które ułatwiają jej zawieszenie na ścianie. Skarbonka Roku w przeciwieństwie do innych, nieotwieranych skarbonek jest produktem wielokrotnego użytku. Dzięki temu, obdarowana para będzie mogła cieszyć się prezentem i wspominać dzień ślubu przez długie lata. W przypadku zmiany aranżacji pomieszczenia, w którym wisi skarbonka, tło może być zastąpione innym obrazem.

Zapraszamy również serdecznie na naszego Facebooka, konto na Instagramie oraz na YouTube. Będziecie wtedy mieli możliwość na bieżąco obserwować wszystkie nowości oraz promocje, jakie pojawiają się w naszym sklepie.