Fajny prezent na ślub

Szukacie fajnego prezentu na ślub dla znajomych lub bliskich? Prezent na wesele w formie wyjątkowej skarbonki to doskonała propozycja dla osób, które cenią prezenty niepowtarzalne. Skarbonka z napisem „Na wspólne marzenia” to super opcja na obdarowanie Pary Młodej drobnym upominkiem o wielkiej wartości. Wstępując wspólnie na nową drogę życia, otrzymają prezent, który już teraz mogą uzupełniać wspólnie. Pozwoli im to na odłożenie pieniędzy na nowe meble, wspólną wycieczkę lub na realizację innych marzeń, które mogą zacząć spełniać już jako małżeństwo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą skarbonek na ślub będących świetnym prezentem, który można podarować zamiast kwiatów lub pieniędzy.

Oryginalny prezent na wesele

Znalezienie oryginalnego prezentu na wesele dla znajomych to częsty dylemat podczas wybierania się na ślub. Co kupić? Jak dać im coś fajnego? Co podarować zamiast kwiatów? Tu przychodzimy z pomysłem na skarbonkę ścienną na ślub. Oferowany produkt wyróżnia się oryginalnym designem i ciekawym mechanizmem zbierania monet. Pięciozłotówki trafiają do najbliższej przegrody, a po zamknięciu zapadki trafiają do kolejnych. Gdy wszystkie są zapełnione, czyli w skarbonce uzbierana jest kwota 1830 złotych, uruchamia się mechanizm autowypłaty, a pieniądze w efektowny sposób wypadają ze skarbonki. Ten oryginalny prezent na wesele lub ślub cywilny można podarować np. zamiast wina i kwiatów. Pomoże on w skutecznym odłożeniu pieniędzy na wybrany cel, dzięki blokadzie przed podbieraniem monet.

Kreatywny prezent na ślub

Jeżeli zależy wam, by obdarować bliskich kreatywnym prezentem na ślub, możecie zdecydować się na spersonalizowany produkt. Oprócz standardowych wzorów nawiązujących do motywu ślubnego, oferujemy przygotowanie ściennej skarbonki z wybranym przez Klienta obrazem. Może być to pamiątkowe zdjęcie Pary Młodej, czy obraz nawiązujący do ich zainteresowań. Produkt wyposażony jest w specjalne uchwyty, które ułatwiają jego zawieszenie na ścianie. Skarbonka Roku w przeciwieństwie do innych, nieotwieranych skarbonek jest produktem wielokrotnego użytku. Dzięki temu obdarowana para będzie mogła cieszyć się prezentem i wspominać dzień ślubu przez długie lata. W przypadku zmiany aranżacji pomieszczenia, w którym wisi skarbonka, tło może być zastąpione innym obrazem.

Dodatek do prezentu ślubnego

Zazwyczaj w dniu wesela przekazujemy młodej Parze kopertę z pieniędzmi, ale miłym gestem będzie wręczenie dodatku do prezentu ślubnego. Alternatywą dla zdrapek, wina, czekoladek i innych upominków jest podarowanie trwałego przedmiotu, który przez lata wisząc na ścianie będzie przypominał zakochanym o dniu ich ślubu. Ten prezent z pewnością wyróżni się pośród innych podarunków, które otrzymają!  Zapraszamy również serdecznie na naszego Facebooka, konto na Instagramie oraz na YouTube. Będziecie wtedy mieli możliwość na bieżąco obserwować wszystkie nowości oraz promocje, jakie pojawiają się w naszym sklepie.