Prezent na urodziny 50-latka

Jeżeli szukacie oryginalnego prezentu na urodziny 50-latka, proponujemy zapoznać się z przygotowaną ofertę skarbonek ściennych. Nasze skarbonki to produkty opatentowane, wyróżniające się na rynku nie tylko ciekawym designem, ale też oryginalnym mechanizmem zbierania monet. W skarbonce można umieszczać jedynie monety pięciozłotowe. Produkt otwiera się w efektowny sposób, dopiero po uzbieraniu pełnej kwoty – 1830 złotych.

Prezent na 50. urodziny dla kobiety

Nasza skarbonka to świetny prezent na 50. urodziny dla kobiety. Możecie podarować go swojej mamie, babci, siostrze, córce, czy znajomej. Skarbonka będzie atrakcyjną ozdobą wnętrza domu, a jednocześnie pomoże obdarowanej osobie w oszczędzaniu pieniędzy na wybrany cel. W ten sposób będzie mogła spełnić swoje marzenie, np. o wycieczce, czy zakupie dowolnego produktu. W przygotowanej ofercie znajdują się liczne obrazy do wyboru, m.in. z krajobrazami i zwierzętami. Mamy też skarbonkami z tłem dopasowanym do tej wyjątkowej okoliczności, którą niewątpliwie są 50. urodziny.

Prezent na 50. urodziny dla mężczyzny

Szukacie prezentu na 50. urodziny dla mężczyzny? Niezależnie od tego, czy chcecie kupić prezent dla przyjaciela, brata, czy ojca, z pewnością znajdziecie w przygotowanej ofercie odpowiedni produkt. Mamy skarbonki z tłem prezentującym samochody, motocykle, zdjęcia kosmosu oraz malownicze krajobrazy. Jeżeli chcecie, by obdarowany poczuł się wyjątkowo, możecie zamówić ścienną skarbonkę z wybranym przez siebie obrazem, prezentującym np. ulubione miejsce czy aktora jubilata, bądź wasze pamiątkowe zdjęcie.