Skarbonka dla mamy

Zazwyczaj to rodzice kupują swoim pociechom skarbonki, ale gdyby tak odwrócić role i zakupić na prezent skarbonkę dla mamy? Przez nadmiar obowiązków i skupianiu się na troskę o innych, mamy często zapominają o spełnianiu swoich potrzeb, a marzenia wciąż odkładają na później. Oferowany przez nas produkt pozwoli mamie o zadbanie o siebie i zakup przedmiotu, usługi, czy wycieczki, o których od dawna myślała. Może być to biżuteria, nowy telefon, czy weekend w SPA.

Pomysł na prezent dla mamy

Dlaczego Skarbonka Roku to idealny pomysł na prezent dla mamy? Jest to jedyny taki na rynku produkt, charakteryzujący się atrakcyjnym designem i oryginalnym mechanizmem zbierania monet. Każda ze skarbonek wykonywana jest ręcznie, co czyni ją produktem niepowtarzalnym. Do produktu można wrzucać monety o nominale 5 złotych, a wypełniony zostaje po uzbieraniu kwoty 1830 złotych. Skarbonka ścienna ma blokadę przed wyjmowaniem pieniędzy i automatycznie otwiera się po zapełnieniu. Brak możliwości podbierania monet pomaga w skutecznym odłożeniu pieniędzy na wybrany cel. Skarbonkę można podarować na urodziny, imieniny, czy z innej okazji.

Prezent na Dzień Mamy

Skarbonka ścienna to ciekawa propozycja na oryginalny prezent na Dzień Mamy. Jest to jedno z najważniejszych w roku świąt, w które zarówno małe, jak i już dorosłe dzieci mogą okazać mamie wdzięczność za wszystko co dla nich zrobiła. Świetnym sposobem na pokazanie mamie, że jest wyjątkowa, jest podarowanie jej również wyjątkowego podarunku. Skarbonka z dedykacją, czy spersonalizowanymi życzeniami z pewnością wzruszy mamę.