Czym jest skarbonka roku?

POZNAJ NASZE PRODUKTY

Czym jest skarbonka roku? Wiele osób na pewno zastanawia się skąd pomysł na taki produkt?Skąd to się wszystko wzięło i jak się zaczęło?

Czym jest skarbonka roku? Idea i pomysł jest raczej prosty. Wszystko zaczęło się z chęci oszczędzania. Chcieliśmy stworzyć produkt, dzięki któremu będzie można odkładać pieniążki i również kontrolować ile udało nam się wrzucić. Chcieliśmy by było to systematyczne, żebyśmy wiedzieli kiedy wrzucać, a kiedy zdarzyło nam się „zapomnieć”. Wtedy powstał nasz pierwszy projekt, pierwszy kalendarz. Daty pomagały pilnować co wrzuciliśmy, a widok kwoty jaka była na końcu niezmiernie nas ucieszyła.

Okazało się że niewielkim nakładem codziennej systematyczności można odłożyć fajną kwotę i przeznaczyć ja na własny cel. Bo jednym z pierwszych ważnych elementów oszczędzania jest… cel. A odpowiedz na pytanie czym jest skarbonka roku, sama się nasuwa. Skarbonka służy do motywacji i oszczędzania na wybrany prezent.

SUPER POMYSŁ NA PREZENT


Nasze Kalendarze na 2021 to doskonały pomysł jako prezent. Posiadamy kilka wzorów, aby każdy mógł znaleźć motyw jaki najbardziej odpowiadał by mu do wystroju wnętrza i cieszył jego oczy przez cały rok.

KUP PREZENT
skarbonka na prezent
oszczędzanie na rower

OSZCZĘDZANIE NA WYMARZONY CEL!


Zaprojektowana z myślą o oszczędzaniu i zbieraniu funduszy na wyznaczony przez nas cel. Może uczyć najmłodszych oszczędzania np. na wymarzony rower. Właśnie tego typu idea była początkiem naszej drogi na stworzenie tych właśnie skarbonek. Na kalendarzach daty idealnie pokazują i uczą nas systematyczności w oszczędzaniu. Widzimy jak każdego dnia nasza skarbonka zapełnia się i nasza suma rośnie.

UCZ OSZCZĘDNOŚCI

ZBIERAJ NA WAKACJE Z NASZĄ SKARBONKĄ!


Oszczędzaj na wymarzone wakacje z naszą skarbonką. Odkładaj z naszą skarbonką jedynie 5 zł dziennie. Uzbieraj fajną kwotę na swoje wymarzone wakacje.

SKARBONKA WAKACYJNA
oszczędzaj na wakacje
skarbonka roku

Wrzucaj 5 zł dziennie

JAK TO DZIAŁA...

iconfinder_resolutions-24_897227

Zapełnij całą skarbonkę

iconfinder_Finance_loan_money_1889199

Wyjmij po roku 1830 zł

skarbonka recenzja

„Super skarbonka, aż chce się zbierać pieniądze”

skarbonka recenzja

„Super sprawa, motywacja do oszczędności.”

skarbonka recenzja

„Fajny pomysł na zbieranie pieniędzy, ja kupiłem dla siebie, ale znakomicie nadaje się również na ciekawy prezent, coś innego nie oklepanego.”

Jak to jest zrobione?

Nasze skarbonki są składane ręcznie co sprawia i nadaje im na pewno niepowtarzalnej wartości. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań by każdy produkt działał bez zarzutu i wszystkie jego elementy funkcjonowały jak należy. Sprawia to, że gdy już zapełnicie swoją skarbonkę będziecie mogli cieszyć się swoimi pieniędzmi, ponieważ każdy pojedynczy element zadziała doskonale. Jest to Polski produkt wykonany z elementów wyłącznie od polskich dostawców.

GALERIE NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Chcielibyśmy zaprezentować  Wam zdjęcia jakie przesyłają nam nasi zadowoleni klienci. Jest to dla nas ogromna wartość, gdy patrzymy jak nasz produkt daje radość ludziom, i to że dzielą się tym z innymi jest ogromnie miłe. Zapraszamy do oglądania.