♥ Wspaniały pomysł na prezent dla każdego ♥

Mamy dla Was wyjątkowy pomysł na prezent – super skarbonki dla każdego i na każdą okazję.

POZNAJ NASZE PRODUKTY

SPRADŹ JAK TO DZIAŁA

SUPER POMYSŁ NA PREZENT

SPRAWDŹ

Nasze skarbonki idealnie wpasowują się w idee super prezentu, ponieważ są czym zupełnie nowym, wyjątkowym i niespotykanym. Skarbonki zostały stworzone by uczyć nas oszczędności i być wspaniałym prezentem.

skarbonka na prezent
mapa na prezent

PODARUJ BLISKIM SUPER PREZENT

Prezent na WalentynkiPrezent na dzień kobietprezent na osiemnaste urodzinyprezent na dzień ojcaprezent dla dziecka… Jest mnóstwo okazji, by obdarować bliskie, ważne dla nas osoby wyjątkowym prezentem.

SPRAWDŹ

Jak działa skarbonka roku?

Jak działa skarbonka roku? to pytanie, które od Was słyszymy. W odpowiedzi na zapytania naszych klientów, przygotowaliśmy dla Was instrukcje i zasadę działania naszej skarbonki.

Zobacz jak to działa
skarbonka roku

Wrzucaj 5 zł dziennie

W przypadku skarbonki z kalendarzem wrzucamy 5 zł dziennie. Gdy mamy skarbonkę bez kalendarza, wtedy możemy wrzucać nawet kilka monet dziennie.

iconfinder_resolutions-24_897227

Zapełnij całą skarbonkę

Zapełniamy skarbonkę piątkami i gdy wrzucimy 365 monet to ostatnia 366 otwiera cały mechanizm i wszystkie monety się wysypią.

iconfinder_Finance_loan_money_1889199

Wyjmij po roku 1830 zł

Po zapełnieniu skarbonki, wyjmujemy z niej 1830 zł. Po otwarciu zamykamy mechanizm i możemy zbierać  pieniążki od nowa.

PREZENT NA SPECJALNE OKAZJE

Szukacie prezentu na specjalna okazje dla bliskich? Prezent na ślub? Wyjątkowy prezent na 18 urodziny? Wszystkie prezenty na specjalne okazje znajdziecie w naszych produktach. Zapraszamy.

SPRAWDŹ
prezent na specjalne okazje

SUPER PREZENT DLA NAJMŁODSZYCH

Dylemat rodziców, nie tylko na dzień dziecka ale ogólnie przy wielu okazjach to przeważnie: co na prezent dla dziewczynki, co na prezent dla chłopca, jaki prezent dla dziecka na komunie, chrzest. Okazji jest wiele, prezentów również jest nieskończenie wiele lecz fajnie było by kupić prezent dla dziecka, które ma wszystko.

SPRAWDŹ
prezent dla dziecka

OSZCZĘDZAJ W ROK 1830 zł

Po zapełnieniu całej skarbonki mamy aż 1830 zł, które możemy przeznaczyć na jakiś wyjątkowy cel. Wymarzony prezent czy wspaniałe wakacje.

SPRAWDŹ
a6ffa54c9b06f7030aecd93f011dcb60