Modny kalendarz na 2021 rok

Kalendarze na 2021 to coś czego zaczynamy szukać już teraz na koniec roku. Na rynku istnieje ogromna ilość propozycji kalendarzy, począwszy od klasycznych książkowych po ścienne wiszące. Tu właśnie pojawia się nasza propozycja dla wszystkich którzy szukają ciekawej i innowacyjnej propozycji dla siebie bądź kogoś bliskiego. Kalendarz 2021 jest kalendarzem na cały rok. Z naszą skarbonka doskonale widać jakie dni zostały już zapełnione i czy nasz Kalendarz 2021 uzupełniamy systematycznie. Specjalny plakat z dniami na cały rok może spełniać funkcję zwykłego kalendarza, lecz oczywiście nasz kalendarz w formie skarbonki to dodatkowa opcja pozwalająca zbierać z każdym dniem wymarzona sumę.

Kalendarz ciemne listki
kalendarz 2021 ogien 001

Kalendarz jako prezent

Nasze Kalendarze na 2021 to doskonały pomysł jako prezent. Posiadamy kilka wzorów, aby każdy mógł znaleźć motyw jaki najbardziej odpowiadał by mu do wystroju wnętrza i cieszył jego oczy przez cały rok. Posiadamy kalendarz klasyczny z czarnym plakatem, który na pewno wpasuje się w każde wnętrze. Dla nieco odważniejszych mamy kalendarz z motywem ognia. To już na pewno propozycja dla osób lubiących się wyróżnić i nie bojących się postawić na coś nieszablonowego.
Nasze kolejne dwie propozycje to kalendarze z kwiatowymi motywami.
Kwiaty to bardzo modne motywy panujące obecnie, więc idealnie odnajdą się u kogoś kto ma w domu kolekcję lub nawet jednego małego kwiatuszka. Ważny jest początek i motywacja na możliwość udekorowania swojego mieszkania o kolejne kwiatowe elementy.

Kalendarz 2021 Monstera
Kalendarz ciemne listki
kalendarz-2021-ogien-001

Kalendarz i nauka oszczędzania

Nasze kalendarze na 2021 to przede wszystkim skarbonka na 5 złotych. Zaprojektowana z myślą o oszczędzaniu i zbieraniu funduszy na wyznaczony przez nas cel. Właśnie tego typu idea była początkiem naszej drogi na stworzenie tych właśnie skarbonek. Na kalendarzach daty idealnie pokazują i uczą nas systematyczności w oszczędzaniu. Widzimy jak każdego dnia nasza skarbonka zapełnia się i nasza suma rośnie.

Widzimy codziennie czy wrzuciliśmy pięciozłotówkę czy nie. Kalendarz z datami przypomina nam na jakim etapie oszczędzania jesteśmy i ile nam jeszcze zostało do zapełnienia całości. Po roku oszczędzania czyli po 365 dniach z naszej skarbonki wysypie się aż 1830 zł. Jest to na pewno ciekawa suma, która możemy przeznaczyć na bardzo ciekawy cel i spełnić jakieś swoje marzenie, małe lub duże. Wszystko zależy od naszej wyobraźni.

Kalendarze na 2021
Kalendarze na 2021

Pomysł na prezent

Nasze skarbonki to nie tylko kalendarze na 2021. Pojawiające się stale nowe wzory graficzne naszych skarbonek, pomogą dopasować nasz produkt do wystroju Waszych mieszkań. Wprowadzamy urozmaiconą kolorystykę nowych wzorów, które będzie można zamówić w naszym sklepie on-line. Dodatkowe wzory dotyczą zarówno skarbonek z kalendarzem jak i skarbonek bez kalendarza.

Skarbonka powieszona na ścianie wygląda bardzo atrakcyjnie i śmiało może zostać elementem dekoracyjnym.
Jeżeli szukacie prezentu dla niej, dla niego, dla mamy czy taty, dla babci lub dziadka – to nasza Skarbonka Roku jest świetnym prezentem, który umili oszczędzanie na wakacje, nowy rower, konsolę do gry czy inne marzenia.

Jak działa nasza skarbonka? Zobacz film.