Uzbieraj z nami 1830 zł w rok!


POZNAJ NASZE PRODUKTY

SUPER POMYSŁ NA PREZENT


Nasze Kalendarze na 2021 to doskonały pomysł jako prezent. Posiadamy kilka wzorów, aby każdy mógł znaleźć motyw jaki najbardziej odpowiadał by mu do wystroju wnętrza i cieszył jego oczy przez cały rok.

KUP PREZENT

OSZCZĘDZANIE NA WYMARZONY CEL!


Zaprojektowana z myślą o oszczędzaniu i zbieraniu funduszy na wyznaczony przez nas cel. Może uczyć najmłodszych oszczędzania np. na wymarzony rower. Właśnie tego typu idea była początkiem naszej drogi na stworzenie tych właśnie skarbonek. Na kalendarzach daty idealnie pokazują i uczą nas systematyczności w oszczędzaniu. Widzimy jak każdego dnia nasza skarbonka zapełnia się i nasza suma rośnie.

UCZ OSZCZĘDNOŚCI

ZBIERAJ NA WAKACJE Z NASZĄ SKARBONKĄ!


Oszczędzaj na wymarzone wakacje z naszą skarbonką. Odkładaj z naszą skarbonką jedynie 5 zł dziennie. Uzbieraj fajną kwotę na swoje wymarzone wakacje.

Kup skarbonkę

JAK TO DZIAŁA?

Wrzucaj 5zł dziennie

Zapełnij całą skarbonkę

Wyjmij po roku 1830 zł

SKARBONKANA SPECJALNE OKAZJE!


Prezent na Walentynki dla ukochanej osoby to dylemat wielu osób. Jaki prezent na Walentynki wybrać? Zapraszamy do zapoznania się z naszym super pomysłem na prezent z motywem serca. Walentynki – coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Podaruj swojej drugiej połowie coś absolutnie niespotykanego.

PREZENT NA WALENTYNKI
skarbonka recenzja

„Super skarbonka, aż chce się zbierać pieniądze”

skarbonka recenzja

„Super sprawa, motywacja do oszczędności.”

skarbonka recenzja

„Fajny pomysł na zbieranie pieniędzy, ja kupiłem dla siebie, ale znakomicie nadaje się również na ciekawy prezent, coś innego nie oklepanego.”

SKORZYSTAJ Z NASZEJ PROMOCJI!

NASZE KALENDARZE 20 ZŁ TANIEJ!!

dostawa za piątaka