Podarowanie bliskiej osobie prezentu z własnym zdjęciem, który ma wartość sentymentalną, z pewnością wywoła wzruszenie u obdarowanego, niezależnie od okazji. Poszukując pomysłu na personalizowany prezent, warto rozważyć zakup Skarbonki Roku z fotografią bliskiej osoby. Dziadkom lub rodzicom z okazji ich święta, można podarować np. skarbonkę ze zdjęciem z dzieciństwa, dzięki, któremu będą mogli wspominać czasy, gdy ich syn, czy wnuczka byli jeszcze mali. Druga połówka ucieszy się z produktu z fotografią z romantycznej sesji, który będzie idealnym prezentem walentynkowym.

Jaki personalizowany prezent kupić dziecku?

Skarbonka Roku to prezent, który z pewnością ucieszy każdego malucha. Można zdecydować się na produkt z fotografią z Komunii, czy z wakacji w tle, ale dziecko na pewno doceni też wybór motywu nawiązującego do jego zainteresowań. Dobrym pomysłem jest zakup skarbonki z grafiką ze Spidermana, Psiego Patrolu, Krainy Lodu lub Minionków. Chłopcu sprawi wiele radości wisząca na ścianie skarbonka z motywem piłkarskim, samochodowym lub ze zdjęciami z gry Fortnite lub Minecraft. W ofercie można znaleźć też szeroki wybór produktów z fotografiami uroczych zwierząt w tle.

Jaki prezent z własnym zdjęciem podarować bliskiego osobie?

Prezent z własnym zdjęciem w formie skarbonki ściennej ucieszy zarówno dziecko, jak i osobę dorosłą. Jest to jedyny taki na rynku produkt, który wyróżnia się designer i mechanizmem wrzucania monet. Skarbonka wyposażona jest w blokadę przed wyjmowaniem pieniędzy, która otwiera się dopiero po wypełnieniu jej w pełni. Jest to produkt wielokrotnego użytku, który można spersonalizować przez wybór napisu, np. z życzeniami oraz dowolnego tła. Może być to zarówno pamiątkowa fotografia, jak i dowolne zdjęcie, np. krajobraz, kadr z ulubionego filmu lub grafika nawiązująca do ważnych wydarzeń, takich jak osiemnaste urodziny lub ślub. Klient może dobrać do okazji lub do stylu i kolorystyki wnętrza domu.